Нашы кантакты
Тэл.:
(+ 375 17) 293 81 00
Факс:
(+ 375 17) 285 77 27
Пн-Чц: 8:30–17:30
Пт: 8:30–16:15
Перапынак: 13:00 - 13:45
Банкаўскія рэквізіты
Р/с № BY19AKBB30121000700165500000
у філіяле 529 «Белсувязь» ААБ «Беларусбанк» г. Мінска, код № 720
кіраўніцтва

Асабісты прыём грамадзян па пытаннях, якія адносяцца да кампетэнцыі ААТ «Гіпрасувязь», ажыццяўляецца дырэктарам і яго намеснікамі.

Папярэдні запіс да дырэктара і намеснікам дырэктара ажыццяўляецца па тэл. (+375 17) 293 81 00 ці праз электронную пошту aup@giprosvjaz.by. У электронным лісце абавязкова неабходна ўказаць прозвішча, імя, імя па бацьку заяўніка, кантактны тэлефон, адрас пражывання, кароткі змест узніклага пытання, да каго з названых службовых асоб і на які лік ажыццяўляецца запіс.

У ААТ «Гіпрасувязь» працуюць «прамая тэлефонная лінія» і «гарачая лінія» па тэл. (+375 17) 293 81 00

Прамая тэлефонная лінія

Аляксееў Антон Яўгенавіч
Дырэктар
(+375 17) 293 81 00
Дні прыёму
Штомесяц, першая серада месяца, 8:00–13:00
Рыўкінд Андрэй Леанідавіч
Намеснiк дырэктара па праектаваннi
(+375 17) 293 81 05
Дні прыёму
Штомесяц, другая серада месяца, 8:00–13:00
Говін Андрэй Аляксандравіч
Намеснiк дырэктара па навуцы i развiццю
(+375 17) 293 81 02
Дні прыёму
Штомесяц, трэцяя серада месяца, 8:00–13:00
аддзелы

Папярэднюю кансультацыю можна атрымаць у службовай асобы, у сферы кампетэнцыі якой знаходзіцца прадмет звароту.

Аддзел кадраў і прававога забеспячэння
Руцкая Аксана Яўгенаўна
Начальнік аддзела кадраў і прававога забеспячэння
+375 17 2938124
Rutskaya@giprosvjaz.by
Мацкевіч Павел Мікалаевіч
Юрысконсульт
+375 17 293 81 25
Matskevich@giprosvjaz.by
Бухгалтэрыя
Трыбушэўская Святлана Іванаўна
Галоўны бухгалтар
+375 17 2938106
Tribushevskaja@giprosvjaz.by
Планава-вытворчы аддзел
Майстрава Юлiя Генадзьеўна
Начальнiк планава-вытворчага аддзела
+375 17 2938104
Maistrava@giprosvjaz.by
ГІПы
Кулiнковiч Дзмітрый Аляксандравіч
Галоўны інжынер праекта
+375 17 2938109
Kulinkovich@giprosvjaz.by
Залескi Сяргей Нiкалаевiч
Галоўны інжынер праекта
+375 17 2938108
Zalesski@giprosvjaz.by
Цэнтр сертыфікацыі (ЦС СУС)
Iвашкевiч Анатолiй Вiктаравiч
Начальнік цэнтра
+375 17 2938116
Ivashkevich@giprosvjaz.by
Навукова-даследчы аддзел інфакамунiкацый
Потетенко Сяргей Віктаравіч
Начальнік аддзела
+375 17 2938130
potetenko@giprosvjaz.by
Навукова-даследчы аддзел стандартызацыі і метралогіі
Даніловіч Наталля Аляксандраўна
Начальнік аддзела
+375 17 2938769
Danilovich@giprosvjaz.by
Навукова-даследчы і выпрабавальны цэнтр
Чарнавец Уладзiмiр Мiкалаевiч
Начальнік навукова-даследчага і выпрабавальнага цэнтра
+375 17 2938764
Chernovets@giprosvjaz.by
Навукова-даследчая і выпрабавальная лабараторыя электрамагнітных вымярэнняў (НДВЛ ЭМВ)
Дзем'янюк Дзмітрый Валянцінавіч
Начальнік лабараторыі
+375 17 293 81 15
Demyanuk@giprosvjaz.by
Навукова-даследчая і выпрабавальная лабараторыя тэрмінальнага абсталявання (НДВЛ ТА)
Воранаў Аляксандр Іванавіч
Начальнік лабараторыі
+375 17 2938119
Voronov@giprosvjaz.by
Навукова-даследчая лабараторыя сістэм і ўстройстваў сувязі (НДЛ СУС)
Бароўская Ганна Вячаславаўна
Загадчык сектара
+375 17 2938120
Borovskaya@giprosvjaz.by