Нашы кантакты

Тэл.: + 375 17 331 26 18

Факс: + 375 17 285 77 27

aup@giprosvjaz.by

Пн-Чц: 8:30-17:30

Пт: 8:30-16:15

Перапынак: 13:00 - 13:45

Банкаўскія рэквізіты

Р/с № BY19AKBB30121000700165500000
у філіяле 529 «Белсувязь» ААБ «Беларусбанк» г. Мінска, код № 720

кіраўніцтва

Новikaў Сяргей Вiктаравiч

Дырэктар

+375 17 3312618

Дні прыёму

Штомесяц, першая серада месяца, 8:00-13:00

Iвашка Уладзiмiр Мiхайлавiч

Намеснiк дырэктара па навуцы i развiццю

+375 17 3310614

Дні прыёму

Штомесяц, трэцяя серада месяца, 8:00-13:00

Асабісты прыём грамадзян па пытаннях, якія адносяцца да кампетэнцыі ААТ «Гіпрасувязь», ажыццяўляецца дырэктарам і яго намеснікамі.

Папярэдні запіс да дырэктара і намеснікам дырэктара ажыццяўляецца па тэл. +375 17 3312618 ці праз электронную пошту aup@giprosvjaz.by. У электронным лісце абавязкова неабходна ўказаць прозвішча, імя, імя па бацьку заяўніка, кантактны тэлефон, адрас пражывання, кароткі змест узніклага пытання, да каго з названых службовых асоб і на які лік ажыццяўляецца запіс.

У ААТ «Гіпрасувязь» працуюць «прамая тэлефонная лінія» і «гарачая лінія» па тэл. +375 17 3312618

Прамая тэлефонная лінія

аддзелы


Папярэднюю кансультацыю можна атрымаць у службовай асобы, у сферы кампетэнцыі якой знаходзіцца прадмет звароту.

Руцкая Аксана Яўгенаўна

Начальнік аддзела кадраў і прававога забеспячэння

+375 17 2922430

Rutskaya@giprosvjaz.by

Кузьмiцкая Вольга Сяргееуна

Юрысконсульт

+375 17 3313334

Kuzmitskaya@giprosvjaz.by

Трыбушэўская Святлана Іванаўна

Галоўны бухгалтар

+375 17 2966216

Tribushevskaja@giprosvjaz.by

Акотчык Вiкторыя Юр'еўна

Начальнiк планава-вытворчага аддзела

-

Okotchyk@giprosvjaz.by

Майстрава Юлiя Генадзьеўна

Заг. сектарам

+375 17 2927305

Maistrava@giprosvjaz.by

Буцяноўская Наталля Валер'еўна

Заг. сектарам

+375 17 3312124

Butyanovskaya@giprosvjaz.by

Юрчанка Дзмітрый Сцяпанавіч

Галоўны інжынер праекта

+375 17 3316690

Yurchenko@giprosvjaz.by

Кулiнковiч Дзмітрый Аляксандравіч

Галоўны інжынер праекта

+375 17 2921581

Kulinkovich@giprosvjaz.by

Залескi Сяргей Нiкалаевiч

Галоўны інжынер праекта

+375 17 3316907

Zalesski@giprosvjaz.by

Чiчiн Юрый Чеслававіч

Начальнік цэнтра

+375 17 2909606

Chichin@giprosvjaz.by

Смалярка Алег Яўгенавіч

Начальнік аддзела

+375 17 2922056

Smolyarko@giprosvjaz.by

Даніловіч Наталля Аляксандраўна

Начальнік аддзела

+375 17 3310620

Danilovich@giprosvjaz.by

Сакалоўскі Аляксандр Іванавіч

Начальнік лабараторыі

+375 17 2373449

Sokolovskiy@giprosvjaz.by

Карысная інфармацыя
  • Закон Рэспублікі Беларусь ад 18 лiпеня 2011 года "Аб зваротах грамадзян і юрыдычных асобаў"

    паглядзець
  • Указ Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь ад 15 кастрычніка 2007 г. № 498 «Аб дадатковых мерах па працы са зваротамі грамадзян і юрыдычных асоб».

    паглядзець
  • ПЕРАЛІК дзяржаўных органаў, іншых арганізацый, адказных за разгляд зваротаў па сутнасці ў асобных сферах жыццядзейнасці насельніцтва (раздзел сувязь і інфарматызацыя)

    паглядзець
  • Дырэктыва Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь ад 27 снежня 2006 г. № 2 «Аб мерах па далейшай дэбюракратызацыі дзяржаўнага апарату»

    паглядзець