Нашы кантакты

Тэл.: + 375 17 293 81 00

Факс: + 375 17 285 77 27

aup@giprosvjaz.by

Пн-Чц: 8:30-17:30

Пт: 8:30-16:15

Перапынак: 13:00 - 13:45

Банкаўскія рэквізіты

Р/с № BY19AKBB30121000700165500000
у філіяле 529 «Белсувязь» ААБ «Беларусбанк» г. Мінска, код № 720

кіраўніцтва

Караiм Андрэй Iванавiч

Дырэктар

+375 17 2938100

Дні прыёму

Штомесяц, першая серада месяца, 8:00-13:00

Iвашка Уладзiмiр Мiхайлавiч

Намеснiк дырэктара па навуцы i развiццю

+375 17 2938102

Дні прыёму

Штомесяц, трэцяя серада месяца, 8:00-13:00

Буцяноўская Наталля Валер'еўна

Намеснiк дырэктара па эканомiцы

+375 17 2938104

Дні прыёму

Штомесяц, другая серада месяца, 8:00-13:00

Асабісты прыём грамадзян па пытаннях, якія адносяцца да кампетэнцыі ААТ «Гіпрасувязь», ажыццяўляецца дырэктарам і яго намеснікамі.

Папярэдні запіс да дырэктара і намеснікам дырэктара ажыццяўляецца па тэл. +375 17 2938100 ці праз электронную пошту aup@giprosvjaz.by. У электронным лісце абавязкова неабходна ўказаць прозвішча, імя, імя па бацьку заяўніка, кантактны тэлефон, адрас пражывання, кароткі змест узніклага пытання, да каго з названых службовых асоб і на які лік ажыццяўляецца запіс.

У ААТ «Гіпрасувязь» працуюць «прамая тэлефонная лінія» і «гарачая лінія» па тэл. +375 17 2938100

Прамая тэлефонная лінія

аддзелы


Папярэднюю кансультацыю можна атрымаць у службовай асобы, у сферы кампетэнцыі якой знаходзіцца прадмет звароту.

Руцкая Аксана Яўгенаўна

Начальнік аддзела кадраў і прававога забеспячэння

+375 17 2938124

Rutskaya@giprosvjaz.by

Кузьмiцкая Вольга Сяргееуна

Юрысконсульт

+375 17 2938125

Kuzmitskaya@giprosvjaz.by

Трыбушэўская Святлана Іванаўна

Галоўны бухгалтар

+375 17 2938106

Tribushevskaja@giprosvjaz.by

Казлова Вольга Васiльеўна

Заг. сектарам

+375292938763

Kozlova@giprosvjaz.by

Майстрава Юлiя Генадзьеўна

Заг. сектарам

+375 17 2938765

Maistrava@giprosvjaz.by

Лiцвiненка Наталля Пятроуна

Маркетолаг

+375 17 2938107

Litvinenko@giprosvjaz.by

Рыўкінд Андрэй Леанідавіч

Начальнік службы ГIПаў

+375 17 2938105

Rivkind@giprosvjaz.by

Юрчанка Дзмітрый Сцяпанавіч

Галоўны інжынер праекта

+375 17 2938110

Yurchenko@giprosvjaz.by

Кулiнковiч Дзмітрый Аляксандравіч

Галоўны інжынер праекта

+375 17 2938109

Kulinkovich@giprosvjaz.by

Залескi Сяргей Нiкалаевiч

Галоўны інжынер праекта

+375 17 2938108

Zalesski@giprosvjaz.by

Iвашкевiч Анатолiй Вiктаравiч

Начальнік цэнтра

+375 17 2938116

Ivashkevich@giprosvjaz.by

-

Начальнік аддзела

+375 17 2938138

Даніловіч Наталля Аляксандраўна

Начальнік аддзела

+375 17 2938769

Danilovich@giprosvjaz.by

Чарнавец Уладзiмiр Мiкалаевiч

Начальнік навукова-даследчага і выпрабавальнага цэнтра

+375 17 2938764

Chernovets@giprosvjaz.by

Сакалоўскі Аляксандр Іванавіч

Начальнік лабараторыі

+375 17 2938122

Sokolovskiy@giprosvjaz.by

Карысная інфармацыя
  • Закон Рэспублікі Беларусь ад 18 лiпеня 2011 года "Аб зваротах грамадзян і юрыдычных асобаў"

    паглядзець
  • Указ Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь ад 15 кастрычніка 2007 г. № 498 «Аб дадатковых мерах па працы са зваротамі грамадзян і юрыдычных асоб».

    паглядзець
  • ПЕРАЛІК дзяржаўных органаў, іншых арганізацый, адказных за разгляд зваротаў па сутнасці ў асобных сферах жыццядзейнасці насельніцтва (раздзел сувязь і інфарматызацыя)

    паглядзець
  • Дырэктыва Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь ад 27 снежня 2006 г. № 2 «Аб мерах па далейшай дэбюракратызацыі дзяржаўнага апарату»

    паглядзець