Нашы кантакты

Тэл.: (+ 375 17) 293 81 00

Факс: (+ 375 17) 285 77 27

aup@giprosvjaz.by

Пн-Чц: 8:30–17:30

Пт: 8:30–16:15

Перапынак: 13:00 - 13:45

Банкаўскія рэквізіты

Р/р № BY19AKBB30121000700165500000
у ААБ «Беларусбанк», пр-т Незалежнасці, 56

кіраўніцтва

Аляксееў Антон Яўгенавіч

Дырэктар

(+375 17) 293 81 00

Дні прыёму

Штомесяц, першая серада месяца, 8:00–13:00

Рыўкінд Андрэй Леанідавіч

Намеснiк дырэктара па праектаваннi

(+375 17) 293 81 05

Дні прыёму

Штомесяц, другая серада месяца, 8:00–13:00

Асабісты прыём грамадзян па пытаннях, якія адносяцца да кампетэнцыі ААТ «Гіпрасувязь», ажыццяўляецца дырэктарам і яго намеснікамі.

Папярэдні запіс да дырэктара і намеснікам дырэктара ажыццяўляецца па тэл. (+375 17) 293 81 00 ці праз электронную пошту aup@giprosvjaz.by. У электронным лісце абавязкова неабходна ўказаць прозвішча, імя, імя па бацьку заяўніка, кантактны тэлефон, адрас пражывання, кароткі змест узніклага пытання, да каго з названых службовых асоб і на які лік ажыццяўляецца запіс.

У ААТ «Гіпрасувязь» працуюць прамая тэлефонная лінія і гарачая лінія па тэл. (+375 17) 293 81 00

Прамая тэлефонная лінія

Кантакты для СМІ: (+375 17) 293-81-46

аддзелы


Папярэднюю кансультацыю можна атрымаць у службовай асобы, у сферы кампетэнцыі якой знаходзіцца прадмет звароту.

Руцкая Аксана Яўгенаўна

Начальнік аддзела кадраў і прававога забеспячэння

+375 17 2938124

Rutskaya@giprosvjaz.by

Мацкевіч Павел Мікалаевіч

Юрысконсульт

+375 17 2938125

Matskevich@giprosvjaz.by

Трыбушэўская Святлана Іванаўна

Галоўны бухгалтар

+375 17 2938106

Tribushevskaja@giprosvjaz.by

Майстрава Юлiя Генадзьеўна

Начальнiк планава-вытворчага аддзела

+375 17 2938104

Maistrava@giprosvjaz.by

Залескi Сяргей Нiкалаевiч

Галоўны інжынер праекта

+375 17 2938108

Zalesski@giprosvjaz.by

Iвашкевiч Анатолiй Вiктаравiч

Начальнік цэнтра

+375 17 2938116

Ivashkevich@giprosvjaz.by

Даніловіч Наталля Аляксандраўна

Начальнік аддзела

+375 17 2938769

Danilovich@giprosvjaz.by

Вільчук Юрый Валер'евіч

Начальнік

.

vilchuk@giprosvjaz.by

Бурак Дзяніс Аляксандравіч

Начальнік аддзела

+375 17 215 21 63

burak@giprosvjaz.by

Радкевіч Ксенія Анатольеўна

Малодшы навуковы супрацоўнік

+375 17 293 81 38

radkevich@giprosvjaz.by

Дзем'янюк Дзмітрый Валянцінавіч

Начальнік лабараторыі

+375 17 293 81 15

Demyanuk@giprosvjaz.by

Лятун Уладзімір Ігаравіч

Кіраўнік лабараторыі

+375 17 293 81 40, +375 17 293 81 20

letun@giprosvjaz.by

Карысная інфармацыя
  • Закон Рэспублікі Беларусь ад 18 лiпеня 2011 года "Аб зваротах грамадзян і юрыдычных асобаў"

    паглядзець
  • Указ Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь ад 15 кастрычніка 2007 г. № 498 «Аб дадатковых мерах па працы са зваротамі грамадзян і юрыдычных асоб».

    паглядзець
  • ПЕРАЛІК дзяржаўных органаў, іншых арганізацый, адказных за разгляд зваротаў па сутнасці ў асобных сферах жыццядзейнасці насельніцтва (раздзел сувязь і інфарматызацыя)

    паглядзець
  • Дырэктыва Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь ад 27 снежня 2006 г. № 2 «Аб мерах па далейшай дэбюракратызацыі дзяржаўнага апарату»

    паглядзець